Toyota SUV yarışında darbeyi indirdi, Corolla Cross fiyatıyla rakiplerine meydan okuyor

Toyota‘nın SUV segmentindeki iddialı temsilcilerinden biri olan Corolla Cross, zengin donanım listesi ve güçlü performansıyla dikkat çekiyor. Bu model, Toyota‘nın uzun yıllara dayanan otomobil üretim tecrübesini ve yenilikçi yaklaşımını bir araya getiriyor. 1.8 litrelik hibrit motoru ile Corolla Cross, performans noktasında herhangi bir soru işaretine yer bırakmıyor ve sürücülere hem güçlü hem de ekonomik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Corolla Cross‘un tüm donanım seçeneklerinde sunulan tam otomatik şanzıman, kullanım kolaylığı açısından büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sayede, sürücüler şehir içinde rahat bir sürüşün yanı sıra, uzun yolculuklarda da konforlu bir deneyim yaşayabiliyor. Otomatik şanzıman, özellikle yoğun trafikte ve rampalarda sürücülere büyük kolaylık sağlayarak, sürüş deneyimini üst düzeye çıkarıyor.

Uygun fiyata dev SUV fırsatı! Toyota Corolla Cross fiyat listesi!

Araç, 525 litrelik devasa yükleme alanıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu geniş bagaj hacmi, uzun yolculuklar sırasında bagajda daha fazla eşya taşınabilmesine olanak tanıyor ve tatil planlarından hafta sonu kaçamaklarına kadar her türlü seyahat için ideal bir alan sunuyor. Ayrıca, arka koltukların katlanabilir olması sayesinde yükleme alanı daha da genişletilebiliyor, böylece büyük eşyaların taşınması kolaylaşıyor.

Toyota Corolla Cross, donanım listesindeki zenginlikle de kullanıcılara geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. Güvenlikten konfora, teknolojiden tasarıma kadar birçok alanda kullanıcılara yüksek standartlar vaat eden Corolla Cross, bu özellikleriyle segmentindeki rakipleri arasında öne çıkıyor. LED farlar, akıllı giriş sistemi, kablosuz telefon şarjı ve çok daha fazlası, Corolla Cross‘un donanım listesinde yer alıyor. Gelin şimdi en merak edilen konuya, yani fiyatlara göz atalım. İşte detaylar!

1.8 Hybrid Flame e-CVT

Fiyatı: 1.637.500 TL

1.8 Hybrid Flame X-Pack e-CVT

Fiyatı: 1.684.500 TL

1.8 Hybrid Passion e-CVT

Fiyatı: 1.840.000 TL

1.8 Hybrid Passion X-Pack e-CVT

Fiyatı: 1.960.000 TL

1.8 Hybrid Passion X-Pack Siyah Tavan e-CVT

Fiyatı: 1.988.500 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x